30 Haziran 2009 Salı

Unutulmaz Dizisi DİDEM YALINAY (Ferda) BiyografisiDİDEM YALINAY
(Ferda)
30 -32 yaşlarında iki çocuk annesi eşi Bilal `in (kumar,alkol ,çalışmama gibi ) sorumsuz davranışlarından dolayı baba ocağına geri dönüyor çalışıp çocuklarına bakmak zorunda iyi karekterli kişiliğe sahip

Unutulmaz Dizisi ROKSEN LÜLÜ (Seval) BiyografisiROKSEN LÜLÜ (Seval)
19-20 yaşlarında. Eda’nın ortaokul ve liseden en yakın arkadaşı. Bir giyim mağazasında satış temsilcisi. Neşeli, hazırcevap ve hayallerle dolu bir karaktere sahip.

Unutulmaz Dizisi HÜSEYİN ERKANLI (Metin) BiyografisiHÜSEYİN ERKANLI
(Metin)
26-27 yaşlarında.Tolga'nın en yakın arkadaşı, Tolga, Eda ve Seval'in folklorden arkadaşı, Tolga'nın aynı zamanda sırdaşıdır.

Unutulmaz Dizisi ANIL ÇELİK (Kerem) BiyografisiANIL ÇELİK (Kerem)
Eda ve Melda’nın erkek kardeşi..Lise öğrencisi..Okuldan geri kalan zamanında babasına yardım ediyor..Okuldan bir kızı çok beğeniyor. Tamirhaneye gelen güzel bir kız müşterinin yardımıyla bu kızı etkilemeye çalışacak.

Unutulmaz Dizisi MERT YAVUZCAN (Batu) BiyografisiMERT YAVUZCAN (Batu)
28-29 yaşlarında. Harun’un lise ve üniversiteden en yakın arkadaşı. İnşaat işleriyle uğraşıyor. Zengin bir ailesi var. Harun’a sürekli göbek adı olan İsmet diye hitap ediyor. Çapkın bir mizacı var. Nisa’nın ona olan ilgisi hoşuna gidiyor.

Unutulmaz Dizisi AYLİN ARASIL (Işıl) BiyografisiAYLİN ARASIL (Işıl)
32 yaşında. Harun ve Nisa’nın ablası. Kardeşlerinin aksine şımarık ve küstah bir yapıya sahip. İnsanları maddi durumlarına göre sınıflandıran ve kendinden aşağı gördüğü tiplere acımasızca davranan biri. Bu davranışlarının altında da, aşık olarak evlendiği şirketin koordinatörü Burak ile olan mutsuz evliliği yatmakta. 5 yaşında bir kız (Sinem) annesi.

Unutulmaz Dizisi HAKAN VANLI (Burak) BiyografisiHAKAN VANLI (Burak)
40 yaşlarında. Harun’ların şirketinde genel koordinatör. Yakışıklı ve kadınlara nasıl davranılacağını iyi bilen biri. Feyyaz beyin kızı Işıl ile evli. Ancak evliliklerindeki sorunlar Burak’ı dışarı itmiş. Karısının huysuzlukları yüzünden hayatında başka kadınlar ve kumar var. Hayatındaki kadınlardan biri de Harun’un sekreteri Zerrin.

Unutulmaz Dizisi AHMET UZ (Cemil) BiyografisiAHMET UZ (Cemil)
55 yaşlarında, araba tamir atölyesi var. Eda, Melda ve Kerem’in babası. Türk aile yapısına ve geleneklere bağlı birisi.

Unutulmaz Dizisi DENİZ GÖKÇER (Saadet) BiyografisiDENİZ GÖKÇER (Saadet)
55 yaşlarında. Harun ve Işıl’ın annesi. Yaşadıkları ihtişamlı hayata rağmen, son derece mütevazi bir kadın. Ailesi uğruna kocasından kaynaklanan bazı sorunlara göğüs geriyor. Doktorların Alzheimer (AH) başlangıcı teşhisi koydukları Saadet hanım, zaman zaman bu hastalığın belirtileri ile boğuşuyor. Karısına yardım etmek için herşeyi yapan Feyyaz bey, bunaldığı anlarda ise kendini evden dışarı atıyor!

Unutulmaz Dizisi BUĞRA GÜLSOY (Tolga) BiyografisiBUĞRA GÜLSOY (Tolga)
25-26 yaşlarında. Eda ve Seval’in arkadaşı..Hasta annesiyle yaşıyor. Hem üniversiteye gidip, hem de bir şirkette part-time çalışıyor. Eda’ya yapacağı yardımın peşi sıra gelişen olaylar, onu hayal bile edemeyeceği gelişmelerin içine atacak.

29 Haziran 2009 Pazartesi

Unutulmaz 1 Temmuz Çarşamba 20:30'daHarun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar...

Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harunun babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Meldayı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar.

Harunun aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.

Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harundan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.

"Unutulmaz" atv'de başlıyor!

26 Haziran 2009 Cuma

Unutulmaz dizisi Harun ve Melda Resimleri


23 Haziran 2009 Salı

Unutulmaz dizisi Kolay kolay unutulmayan dizi olacak

—Unutulmayan bir dizi olacak Çünkü atv dizilerinin yaz sezonunda yayına giren en iyi dizisi diyebiliriz bunu sitemizce kendimiz uydurmadık çeşitli forumlar çeşitli dizifilm blogları böyle diyor... saten oyuncularından da belli nasıl bir dizi olucagı...

Yorumlarınız ile sizde fikirlerinizi belirtebilirsiniz...
18 Haziran 2009 Perşembe

Unutulmaz Dizisi Oyuncu Resimleri

17 Haziran 2009 Çarşamba

Unutulmaz Dizisi Avatarları

Unutulmaz Dizisi Sinem Öztufan İmza & Avatarları

Unutulmaz Dizisi Özlem Yılmaz İmza & Avatarları